פוטותרפיה לקבוצות ולאירגונים

כשאנו רואים את היופי שבכל חלקינו

 אנו רואים את השלמות

אנו רואים את עצמינו

כשאנו רואים את עצמינו,

אנו רואים אחרים

מהי פוטותרפיה

פוטותרפיה הינה דרך טיפול או סיוע באמצעות כלים מעולם הצילום. היא יכולה לכלול צילומים שהמשתתף מצלם, עבודה עם תצלומי עבר משמעותיים שלו, או עם תצלומים אחרים, עבודה בקליניקה עם המטפל או מחוץ לקליניקה.

סדנאות פוטותרפיה לקבוצות

בסדנאות אני משתמשת בכלים מעולם הצילום  כאמצעי לביטוי עצמי, להיכרות טובה יותר עם עצמנו ואחרים וליצירת אינטימיות ותחושת שותפות עם יתר חברי הקבוצה.

בנוסף, מטרת הסדנאות היא לתמוך בתהליכי ההעצמה והריפוי של הפרט והקבוצה באמצעות חוויה ישירה של ראייה דרך דימויים שיש להם אודות עצמם ואחרים. התכנים שעולים פעמים רבות חושפים רגשות ואמונות שלא תמיד היו במודעות,  המשתתפים יכולים להכיר באמונות ורגשות שמשותפות להם, וגם בראיה ובתפיסה הייחודית שיש לכל אחד ואחת. כך שמתאפשרים תהליכי ריפוי ומתפתחת ראיה מיטיבה של עצמם ואחרים, קבלה עצמית וקבלת האחר. 

הסדנאות מעודדות את פיתוח היצירתיות של המשתתפים, יכולות ההבעה האומנותית והוורבלית וביטוי עולמם הפנימי בכלים יצירתיים של צילום, אומנות, בכתב ובעל פה. 

המשתתפים יקבלו כלים בסיסיים בצילום ויתנסו בעצמם בצילום.

כאשר סדנה זו מתקיימת במרכז טיפולי/ מועדון כלשהו היא נעשית בשילוב ובתאום עם התוכנית הטיפולית ו/או השיקומית בה נמצא האדם, ומטרתה לתמוך ולחזק את תהליכי הריפוי וההעצמה, תוך שיתוף פעולה מלא עם הצוות הקבוע הפועל עם המשתתפים.

סדנא זו יכולה להתאים גם לאירגונים שרוצים לגבש ולקרב בין חברי הצוות ולחקור יחד ערכים ועקרונות משותפים ומהותיים עבורם, ובכך לתמוך בחזון הארגון ובתפקוד השוטף בחברה.

אורך הסדנאות משתנה בהתאם לצורכי הקבוצה ויכול לנוע בין מפגש חד פעמי לתוכנית של  12 מפגשים.

מוזמנים להתקשר אלי או להשאיר לי הודעה במספר

050-8873435

רוצים להשאיר הודעה? אחזור אליכם בהקדם..