צילום עירום נשי

החלום שלי הוא שכל איש ואישה ירגישו טוב בתוך העור של עצמם.

אני מלווה נשים, זוגות או קבוצות בתהליך השלת הקליפות, שחרור והנאה מהחופש להיות בדיוק כפי שהיננו, מהחופש לנוע עם גופנו ללא כסות, להתמזג עם הטבע שסביבנו ולהזכר בפשטות ובנועם שלנו.

קבלת התמונות משלימה את החויה ומאפשרת למצולמים לראות את גופם בפשטות,

לראות את יופייו, החן והתנועתיות הקיימים בו, בדיוק כמו בכלל הבריאה המופלאה

ולאהוב, לאהוב את מה שיש כפי שהוא.

וכמו בצילומים האחרים שלי- גם כאן אין בימוי, אין העמדות, יש הזמנה להיות, לחוות, להינות, יש מרחב של חופש להיות, להיות עצמכם, להיות לעצמכם,
להיות בתקשורת עם המצלמה, ולנוע בין הפנים לחוץ.

איך זה קורה

המפגש שלנו מתחיל בשיחה בטלפון ובשיחה פנימית שלך עם עצמך. למעשה את כבר התחלת את התהליך ברגע שפתחת בתוכך את האפשרות להצטלם בעירום. ועם הבחירה- התהליך מתחיל להאיץ.

אז אנחנו נפגשות, בהחתלה מכירות, מתאמות ציפיות מהמפגש, את משתפת אותי ברצונותייך וצרכייך. ואז לאט לאט, פעמים רבות תוך כדי שיחה או הליכה בטבע השכבות הפנימיות והחיצוניות מתחילות לנשור ונשאר להרפות ולהתמסר לעצמך. זה מרפא.

האם צריך לקבוע מראש שאצטלם בעירום

אין צורך להחליט או לדעת מראש אם תבחרי להצטלם בעירום או לא, אנחנו יוצרות יחד מרחב בו יהיה לך אפשרי מתוך הקשבה לעצמך לבחור מה נכון עבורך באותו הרגע בין אם החלטת מראש שתצטלמי בעירום ובין אם החלטת שלא.

עם זאת- במידה ואת מעוניינת להשאיר לעצמך את האפשרות שכן להצטלם בעירום כדאי לדעת זאת מראש וזאת על מנת שנוכל לבחור מקום שיתאים לצילומים.

מוזמנות להתקשר אלי או להשאיר לי הודעה במספר

050-8873435

רוצים להשאיר הודעה? אחזור אליכם בהקדם..

[formidable id=3]